verze pro tisk

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

23. květen 2013

Potřebujete rychle peníze, ale nevíte, kde si půjčit? (Ne)bankovní společnosti mají zdlouhavý proces? Potřebujete peníze nyní a bez rizika? Vyzkoušejte zastavárnu, jediný způsob, jak si bezrizikově půjčit.

Jak to funguje?

Cílem zastavárny je poskytnutí půjčky za předem stanovených podmínek, tedy s určitým úrokem. Půjčka je poskytnuta prakticky v jakékoliv výši. Jedinou podmínkou je dostatečná zástava. Hodnota zástavy je standardně vyšší než výše půjčky, aby motivovala ke splácení.

Nejrychlejší půjčka

Vyřízení půjčky je opravdu rychlé, žádné registry ani jiné se zde neřeší. A proč by se mělo? Za půjčku poskytujete adekvátní zálohu. Věřitel má jistotu, že budete chtít splácet. Je vhodné pouze dokázat, že zastavovaná věc je skutečně vaše.

Půjčka bez rizika?

Žádná půjčka není úplně bez rizika, ale v případě zastavárny máte jistotu, že se vám dluhy nebudou vršit. Pokud nebudete schopni splácet, o zastavenou věc přijdete. To je samozřejmě nepříjemné, ale nemáte dalšízávazky.

Čím ručit?

Nejčastěji se zastavuje elektronika. Na pár tisíc to stačí. Případně staršíautomobil. Pokud byste chtěli vyšší půjčku a zvažovali byste zástavu nového automobilu nebo dokonce domu, vše již bedlivě zvažte. Přijít o automobil, který potřebujete nebo dokonce o střechu nad hlavou by již bylo příliš. Ostatně zde můžete porovnat i jiné druhy půjček. Tak vysokou částku většinou nepotřebujete ze dne na den a ručit domemmůžete i u (ne)bankovních společností.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

SMS půjčka: Půjčka do výplaty

SMS půjčka: Půjčka do výplaty

Pokud potřebujete peníze na překlenutí krátké doby do výplaty, například z důvodů nečekaných výdajů, je SMS půjčka tou správnou volbou. Kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek?

Rychlá cesta k podnikání vede přes hotovou společnost

Rychlá cesta k podnikání vede přes hotovou společnost

Nejlepší řešení pro začínající podnikatelé, spočívá v pořízení hotové společnosti. Proč je tomu tak se pokusíme vysvětlit v následujících řádcích. Každý kdo chce s podnikáním začít, musí vyřídit mnoho věcí, které s podnikáním souvisí. Je tedy nutné oběhat úřady, vyplnit mnoho formulářů a hlavně na n…

Index

Index

Oprava dálnice D1 ovlivní podnikání: Kdo utrpí ztráty a kdo vydělá?

Oprava dálnice D1 ovlivní podnikání: Kdo utrpí ztráty a kdo vydělá?

Generální oprava nejstarší a nejfrekventovanější české dálnice je nutná. Dotkne se mnoha obyvatel ČR a to i těch, kteří po dálnici nejezdí. Na co se připravit a jak opravy D1 využít?