verze pro tisk

SMS půjčka: Půjčka do výplaty

21. duben 2013

Pokud potřebujete peníze na překlenutí krátké doby do výplaty, například z důvodů nečekaných výdajů, je SMS půjčka tou správnou volbou. Kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek?

Dostat se do finančních problémů je snadné a přihodit se to může každému z nás. Žít od výplaty k výplatě je v některých případech nutností, protože výplata akorát pokryje výdaje na živobytí (bydlení, jídlo, energie, účty za telefon, internet…). Ovšem co když přijde nečekaný výdaj, například rozbitá lednička? Nebo vaše dítě má jet na lyžařský výcvik, řeknete mu, že na to nemáte peníze a že nesmí?

Pro koho je SMS půjčka vhodná?

SMS půjčka je vhodná pro každého, kdo má pravidelný měsíční příjem. SMS půjčkou si můžete půjčit od 500 Kč až do 12 000 Kč, záleží na konkrétní společnosti. Úrok se často pohybuje kolem 25 %, pokud si tedy půjčíte 4 000 Kč, vrátíte 5 000 Kč.

Náš tip: Kompletní srovnání krátkodobých půjček od ověřených společností najdete na portálu www.pujcky-do-vyplaty.cz

SMS půjčka by měla sloužit pouze k překlenutí doby do výplaty. O tom svědčí i splatnost půjčky (obvykle do měsíce). Pokud víte, že sice následující měsíc půjčku splatíte, ale nezůstane vám dostatek peněz na chod domácnosti a bude potřeba další SMS půjčka, raději zvolte jiný druh půjčky.

Jak SMS půjčka probíhá

Název napovídá, že se bude jednat o půjčku skrz SMS zprávu. Ovšem většinou první kontakt probíhá poštou, která ověří vámi uvedené údaje. Pokud si půjčíte podruhé a vícekrát, peníze vám budou půjčeny bez tohoto procesu. Peníze si můžete půjčit převodem nebo složenkou.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Potřebujete rychle peníze, ale nevíte, kde si půjčit? (Ne)bankovní společnosti mají zdlouhavý proces? Potřebujete peníze nyní a bez rizika? Vyzkoušejte zastavárnu, jediný způsob, jak si bezrizikově půjčit.

Nebankovní půjčky, které lze získat i v hotovosti

Nebankovní půjčky, které lze získat i v hotovosti

U velké většiny půjček je standardem, že se jejich výplata realizuje prostřednictvím bezhotovostního bankovního převodu. Ne každému ale tento způsob vyhovuje a ne vždy je tato forma nejrychlejší. V tomto článku se podrobněji podíváme na hotovostní půjčky a představíme si několik společností, které t…

Index

Index

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

Možná to znáte i vy. Do výplaty vám zbývá ještě několik dnů a vy už nemůžete vyjít, případně potřebujete neodkladně uhradit platbu za určitý produkt nebo službu. Jedná se zajisté o velice nepříjemnou situaci, která však může mít překvapivě lehké východisko.