verze pro tisk

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

15. listopad 2016

Možná to znáte i vy. Do výplaty vám zbývá ještě několik dnů a vy už nemůžete vyjít, případně potřebujete neodkladně uhradit platbu za určitý produkt nebo službu. Jedná se zajisté o velice nepříjemnou situaci, která však může mít překvapivě lehké východisko. Jaké? Jsou jím například půjčky před výplatou – oblíbené finanční produkty, které výrazným způsobem nezatíží nikoho z vás!

Půjčky před výplatou mohou přijít tu a tam vhod každému z vás, nezáleží vůbec na tom, kde pracujete a kolik vyděláváte. Mohou se hodit k nejrůznějším účelům, klidně i nyní, v období blížícího se nákupního šílenství před Vánocemi.

Nižší obnos za výhodných podmínek

Půjčky před výplatou se řadí ke krátkodobým nebankovním půjčkám, které se pohybují nejčastěji v řádech tisíců, maximálně deseti tisíců korun. Mají standardně o něco vyšší úrok, než dlouhodobější půjčky, avšak jejich pozitivem je rychlost a jednoduchost vyřízení. Bez nadsázky lze tvrdit, že prostřednictvím půjčky před výplatou lze počítat, v případě schválení, s poskytnutými finančními prostředky během několika hodin obvykle bez nahlížení do rejstříku dlužníků.

Půjčka před výplatou lze využít na cokoliv

Krátkodobé půjčky před výplatou lze využít k čemukoliv – jedná se o formu neúčelového úvěru, který může získat obvykle naprosto každý. Při posuzování žádosti o půjčku nejsou kladena téměř žádné požadavky – stačí vám standardně příjem a věk nad 18 roků. Není nutné žádné složité papírování.

Současný finanční trh nabízí obrovské množství krátkodobých půjček před výplatou. Vybírejte především v závislosti na požadavku jejich výše. Před sjednáním půjčky se vždy detailně seznamte s jejich podmínkami a v případech, kdy vám není cokoliv jasné, se určitě zeptejte na všechno, co potřebujete vědět, vyplatí se provést i srovnání jednotlivých půjček. Půjčky před výplatou lze využívat i opakovaně!

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nebankovní půjčky, které lze získat i v hotovosti

Nebankovní půjčky, které lze získat i v hotovosti

U velké většiny půjček je standardem, že se jejich výplata realizuje prostřednictvím bezhotovostního bankovního převodu. Ne každému ale tento způsob vyhovuje a ne vždy je tato forma nejrychlejší. V tomto článku se podrobněji podíváme na hotovostní půjčky a představíme si několik společností, které t…

Hledáte půjčku? Využijte srovnávač

Hledáte půjčku? Využijte srovnávač

Uvažujete o investici, na kterou vám nestačí peníze z běžného rozpočtu? Půjčete si. Nebojte se, že půjčka bude velkým zásahem do vašeho finančního plánování. Jestliže si úvěr uvážlivě vyberete, neohrozí vaši existenci. Pokud si nevíte rady, podle jakých kritérií úvěr vybírat, vyzkoušejte online srov…

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Potřebujete rychle peníze, ale nevíte, kde si půjčit? (Ne)bankovní společnosti mají zdlouhavý proces? Potřebujete peníze nyní a bez rizika? Vyzkoušejte zastavárnu, jediný způsob, jak si bezrizikově půjčit.

SMS půjčka: Půjčka do výplaty

SMS půjčka: Půjčka do výplaty

Pokud potřebujete peníze na překlenutí krátké doby do výplaty, například z důvodů nečekaných výdajů, je SMS půjčka tou správnou volbou. Kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek?