verze pro tisk

Nebankovní půjčky, které lze získat i v hotovosti

3. listopad 2016

U velké většiny půjček je standardem, že se jejich výplata realizuje prostřednictvím bezhotovostního bankovního převodu. Ne každému ale tento způsob vyhovuje a ne vždy je tato forma nejrychlejší. V tomto článku se podrobněji podíváme na hotovostní půjčky a představíme si několik společností, které tyto úvěry provozují.

Výhody hotovostních půjček

Půjčky v hotovosti mají hned několik výhod. Tou první je jejich rychlost – zatímco u bezhotovostních úvěrů probíhají převody pouze v pracovní dny, hotovostní půjčku si můžete nechat vyplatit i kdykoliv během víkendů nebo svátků. Dalším pozitivem těchto půjček je jejich dostupnost i pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou mít vlastní bankovní účet – často se jedná např. o lidi postižené exekucí, kteří si tak na účet nemohou nechat nic poslat, jinak by hned o peníze přišli.

Nevýhody hotovostních půjček

Hotovostní půjčky ale mají i svoje stinné stránky. Jednak je tento způsob výplaty méně pohodlný – buď se musíte někam dostavit, nebo počkat, až za vámi přijede obchodní zástupce, dalším negativem je poměrně malý výběr – většina nebankovních poskytovatelů jinou než bezhotovostní výplatu prostě neumožňuje. U některých společností je pak hotovostní půjčka dražší – typickým příkladem je např. Provident, kde sice půjčku v hotovosti dostanete rychleji, ale vyjde vás mnohem dráž.

Tommy Stachi – spolehlivá nebankovní půjčka s výplatou na ruku

Prvním hotovostním úvěrem, na který se podíváme, je nebankovní půjčka Tommy Stachi. Tu mohou získat zaměstnanci, podnikatelé i důchodci a vhodná je i pro ty, jenž mají záznamy v registrech dlužníků. Je ale třeba vždy prokázat, že máte dostatečný příjem. Úvěr je bezúčelový a nepotřebujete k němu žádného ručitele, ani se nemusí zastavovat nemovitost. Půjčku si můžete nechat vyplatit v hotovosti na ruku a to do 20 minut od podpisu smlouvy – pobočku má ale Tommy Stachi pouze v Praze. 

Zaplo.cz – oblíbená půjčka do výplaty

Pokud vám stačí jen menší půjčka, určitě vás zaujme nabídka společnosti Zaplo Finance, kterou jste možná zaznamenali i na televizních obrazovkách. Půjčka Zaplo je totiž napoprvé poskytována bez úroků a poplatků a to až do 8 000 Kč. Můžete si navíc vybrat, zda si peníze necháte poslat převodem na bankovní účet, nebo si je vyberete v hotovosti – Zaplo totiž spolupracuje s prodejnami Geco, takže se peníze dají vybrat v široké síti poboček této firmy. Jedná se sice jen o krátkodobé nebankovní půjčky, výhodnější úvěr už ale být ani nemůže. Pokud půjčku splatíte včas, nebudete muset uhradit ani korunu navíc.

Provident Financial – jeden z nejznámějších nebankovních poskytovatelů

Půjčky od Providentu patří už ke stálicím na českém trhu a za dobu svého působení prošly řadou proměn. V každém případě, Provident patří k těm seriózním a spolehlivým poskytovatelům a za svou činnost dokonce získal různá ocenění, např. jedna z nejodpovědnějších firem. U Providentu si můžete vybrat mezi hotovostní a bezhotovostní půjčkou, ovšem pozor – u tohoto poskytovatele je mezi nimi velký rozdíl. Nejde totiž jen o samotný způsob výplaty, ale především o to, že bezhotovostní úvěr je mnohem levnější. Hotovostní půjčku Provident tak doporučujeme buď těm, kteří potřebují peníze okamžitě a nemohou si dovolit čekat, nebo lidem, jenž nemají účet u banky.

Smart půjčka – až 70 000 Kč i se záznamem v registru

Poslední půjčkou v hotovostí, kterou si krátce představíme, je Smart půjčka. Ta nabízí úvěry ve výši 5 000 až 70 000 Kč, s tím, že doba splácení je buď na 13 nebo na 16 měsíců. Peníze vám obchodní zástupce vyplatí v hotovosti a přiveze je až k vám domů, musíte ale doložit výši příjmů. Naopak nevadí záznam v registru dlužníků a nemusíte ani dokládat, na co peníze použijete. Pokud byste měli příliš nízké příjmy, je možnost aby se k žádosti připojil spoludlužník. Smart půjčka je na jednu stranu spolehlivá a seriózní, na druhou stranu zde ale musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

rychlapujcka-is.com

úterý, 27. únor 2018
14:13

Pokud hledáte organizaci pro nebankovní úvěry


posted by: rychlapujcka-is.com [Odpovědět]

Čtěte také...

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

Možná to znáte i vy. Do výplaty vám zbývá ještě několik dnů a vy už nemůžete vyjít, případně potřebujete neodkladně uhradit platbu za určitý produkt nebo službu. Jedná se zajisté o velice nepříjemnou situaci, která však může mít překvapivě lehké východisko.

Poznejte seriózní půjčku podle charakteristik poskytovatele

Poznejte seriózní půjčku podle charakteristik poskytovatele

Nebankovní půjčky byly stvořeny, aby pomohly ve chvíli, kdy vás trápí nelichotivá finanční situace. Je úplně jedno, jestli si musíte půjčit na zaplacení složenek, na jídlo nebo třeba na dovolenou.

Hledáte půjčku? Využijte srovnávač

Hledáte půjčku? Využijte srovnávač

Uvažujete o investici, na kterou vám nestačí peníze z běžného rozpočtu? Půjčete si. Nebojte se, že půjčka bude velkým zásahem do vašeho finančního plánování. Jestliže si úvěr uvážlivě vyberete, neohrozí vaši existenci. Pokud si nevíte rady, podle jakých kritérií úvěr vybírat, vyzkoušejte online srov…

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Potřebujete rychle peníze, ale nevíte, kde si půjčit? (Ne)bankovní společnosti mají zdlouhavý proces? Potřebujete peníze nyní a bez rizika? Vyzkoušejte zastavárnu, jediný způsob, jak si bezrizikově půjčit.