verze pro tisk

Hledáte půjčku? Využijte srovnávač

22. prosinec 2015

Uvažujete o investici, na kterou vám nestačí peníze z běžného rozpočtu? Půjčete si. Nebojte se, že půjčka bude velkým zásahem do vašeho finančního plánování. Jestliže si úvěr uvážlivě vyberete, neohrozí vaši existenci. Pokud si nevíte rady, podle jakých kritérií úvěr vybírat, vyzkoušejte online srovnání půjček, díky kterému se zorientujete na finančním trhu.

Správný úvěr zajistí porovnání

Vybrat tu nejlepší půjčku není snadné. Pomůže vám srovnávač, tabulka, kde máte uvedeny různé úvěry. Najdete tam údaje o výši půjčky a úroků, dále zda potřebujete k uzavření úvěru ručitele, souvisejí-li s úvěrem i nějaké poplatky. Proč využít srovnání?

  • Uvidíte přehledně, kolik peněz si můžete půjčit u jaké společnosti, s jakým úrokem a za jakých podmínek.

  • Většinou nechybí i modelový příklad půjčky. Z něho snadno pochopíte, kolik budete splácet.

  • Díky filtrování podle různých parametrů můžete najít přesně takovou půjčku, jakou budete potřebovat.

  • Můžete o vybranou půjčku zažádat online.

  • Správný výběr půjčky vám ušetří peníze.

Neplaťte zbytečně úroky ani poplatky

Studujete ve srovnávači informace o úvěrech? Všímejte si, zda je tam uvedeno první půjčka zdarma, což je pro vás velmi výhodné. Když si u dané společnosti půjčujete poprvé, neplatíte úroky ani poplatky související s úvěrem. Jestliže dodržíte domluvený termín splatnosti, vracíte jenom tolik, kolik jste si půjčili.

Peníze máte za pár minut

U drobných půjček je výhodou jejich velmi rychlé vyřízení. Nemusíte se zdržovat sháněním potvrzení o příjmu, nikdo neprověřuje vaši bonitu, nezkoumá registr dlužníků s ohledem na vaši osobu. Vše se dá vyřídit pomocí webového formuláře a mobilního telefonu. Výhodou je, že u nebankovní půjčky ihned na účet získáte peníze prakticky obratem. Jakmile je úvěr schválen, peníze už putují na vaše bankovní konto a mohou dorazit i během pouhých několika minut.

Komerční sdělení

-lod-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Poznejte seriózní půjčku podle charakteristik poskytovatele

Poznejte seriózní půjčku podle charakteristik poskytovatele

Nebankovní půjčky byly stvořeny, aby pomohly ve chvíli, kdy vás trápí nelichotivá finanční situace. Je úplně jedno, jestli si musíte půjčit na zaplacení složenek, na jídlo nebo třeba na dovolenou.

Jak vyřešit nečekané výdaje?

Rozbitá pračka, auto, plynový kotel - to vše jsou nečekané výdaje, které mohou postihnout každého. Jste na ně připraveni? Jak jsou na tom s finanční rezervou Češi obecně? Čtěte v našem článku, jak na tyto nemilé události vyzrajete.

SMS půjčka: Půjčka do výplaty

SMS půjčka: Půjčka do výplaty

Pokud potřebujete peníze na překlenutí krátké doby do výplaty, například z důvodů nečekaných výdajů, je SMS půjčka tou správnou volbou. Kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek?

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Potřebujete rychle peníze, ale nevíte, kde si půjčit? (Ne)bankovní společnosti mají zdlouhavý proces? Potřebujete peníze nyní a bez rizika? Vyzkoušejte zastavárnu, jediný způsob, jak si bezrizikově půjčit.