verze pro tisk

Rychlá cesta k podnikání vede přes hotovou společnost

29. září 2015

Nejlepší řešení pro začínající podnikatelé, spočívá v pořízení hotové společnosti. Proč je tomu tak se pokusíme vysvětlit v následujících řádcích. Každý kdo chce s podnikáním začít, musí vyřídit mnoho věcí, které s podnikáním souvisí. Je tedy nutné oběhat úřady, vyplnit mnoho formulářů a hlavně na nic nezapomenout.

Existuje mnoho různých zákonů, na které je potřeba dát si pozor, abychom předešli zbytečným nepříjemnostem. Při zařizování s.r.o. musíme v České republice učinit přibližně sedm poměrně složitých kroků. Postup založení společnosti s ručením omezeným je velmi komplikovaný a zdlouhavý. Uděláte-li navíc v některém z kroků vedoucích k založení s.r.o. chybu, budete muset třeba všechny opakovat znovu. Mezitím běží čas a s ním i třicetidenní lhůta státních úřadů. Jestliže si chcete ušetřit nejen čas, ale i nervování nabízí se možnost oslovit společnost, jež se zakládáním s.r.o. věnuje.

Dvě mouchy jednou ranou

Pokud jste se pevně rozhodli, že si založíte svou firmu, poskytnou vám tyto společnosti kompletní konzultační servis. Tím si výrazně zkrátíte celý proces, takže podnikat můžete již v poměrně krátkém čase. Nebudete muset stát hodiny na úřadech a trápit se studováním zákonů, které je nutné dodržet. K založení vaší společnosti bude rovněž zapotřebí uvést adresu sídla. Není nic lepšího než si již při zakládání s.r.o. vybrat i prestižní adresu a učinit vše naráz. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Virtuální kancelář je něco, bez čeho se dnes už žádný podnikatel neobejde.

Ušetřete si čas i energii

Oslovíte-li danou společnost za tímto účelem, zajistí založení vaší nové společnosti, prestižní adresu sídla, registraci v obchodním rejstříku a další nebytnosti na úřadech. V případě, že se pustíte do tohoto složitého procesu sami, nemáte jistotu, že se ve finále nesetkáte s odmítnutím. To je přesně bod, kdy většina začínajících podnikatelů od svých snů upustí. Mimo čekání, běhání po úřadech vás čeká tuna papírování. Budete muset žhavit vaší tiskárnu a nestačíte kupovat originální tonery HP, pro kvalitní tisk. Stejně vám to nebude v ničem platné. Pokud hledáte rychlejší a pohodlnější způsob, zaostřete svůj zrak na prodej hotových firem.

Komerční sdělení

-lod-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Oprava dálnice D1 ovlivní podnikání: Kdo utrpí ztráty a kdo vydělá?

Oprava dálnice D1 ovlivní podnikání: Kdo utrpí ztráty a kdo vydělá?

Generální oprava nejstarší a nejfrekventovanější české dálnice je nutná. Dotkne se mnoha obyvatel ČR a to i těch, kteří po dálnici nejezdí. Na co se připravit a jak opravy D1 využít?

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Zástava: Rychlá půjčka s ručením

Potřebujete rychle peníze, ale nevíte, kde si půjčit? (Ne)bankovní společnosti mají zdlouhavý proces? Potřebujete peníze nyní a bez rizika? Vyzkoušejte zastavárnu, jediný způsob, jak si bezrizikově půjčit.

Eshopy: Nejoblíbenější způsoby doručení

Eshopy: Nejoblíbenější způsoby doručení

Podnikání v oblasti eshopů vyžaduje závislost na zasilatelských společnostech. Který způsob odběru zboží je v současné době nejvíce oblíbený? Stále vede finančně náročná dobírka či ji nahrazují moderní způsoby?

Index

Index