verze pro tisk

Kvalitní webová prezentace i eshop snadno, rychle a bez starostí

24. srpen 2015

Kdo není na internetu, jakoby vůbec nebyl. Ať se vám to líbí nebo ne, toto heslo v dnešní době platí dokonale. Pokud chcete něco prodávat a nabízet zákazníkům, ukazovat jim reference na svoje minulé projekty formou fotografických portfolií, prezentovat videa o své práci, nezbytně potřebujete kvalitní webové stránky. Jedna z prvních otázek, kterou na vás zákazník dozajista vychrlí, zní: „A máte web?“

S profesionálními systémy se web dělá snadno

Samozřejmě musíte odpovědět, že ano a nadiktovat zákazníkovi patřičnou adresu. On sám si pak v klidu doma bude moci prohlédnout vaši nabídku, aniž by se musel tahat s prospekty. Jenže co dělat v případě, že tvorba web stránek není vaší doménou? Když ji svěříte profesionálním systémům, zjistíte, že je překvapivě snadná. Dostanete k dispozici celou řadu modulů, z nichž můžete vybírat takové, které pro vás budou na míru. Volit se dá mezi různými tematickými šablonami, dá se upravovat barevnost, v administraci zařazovat takové grafické objekty, které budou pro prezentaci vaši a vaší firmy nejvhodnější.

Obchod během jediné minuty

Pochopitelně jde nejenom o kvalitní informační a prezentační web, neméně důležitá je i tvorba internetového obchodu Základní funkce obchodu vytvoříte velice rychle, a to i během jediné minuty, přitom nemusíte vůbec umět programovat. Pohybujete se v oblasti předem daných stylů, z nichž vybíráte.

Vyberete nejvhodnější styl pro vaši nabídku

Pochopíte, že založit eshop je rychlou a snadnou akcí, pokud k ní máte ty správné nástroje. Tu nejvhodnější šablonu, kde vaše výrobky nejlépe vyniknou, si vybíráte přímo jejím zaškrtnutím v administraci. Můžete si ji podle možností systému přizpůsobit vlastním potřebám. Jestliže se vám přestane líbit, nebo nesplňuje účel, dá se kdykoli změnit.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Grafická úprava fotek: Jak upravit obrázky snadno a rychle?

Grafická úprava fotek: Jak upravit obrázky snadno a rychle?

Upravit obrázek, vytvořit jednoduchý návod, retušovat či udělat výřez. Všechny tyto funkce potřebuje čas od času každý. Víme, jak snadno upravovat grafickou stránku vašich výtvorů a to bez nutnosti velkých investic či předchozích znalostí.

Grafický editor pro pokročilé: Když už Skitch nestačí

Grafický editor pro pokročilé: Když už Skitch nestačí

S editorem Skitch jsme vás již seznámili. Pokud jste si ho zdarma stáhli, určitě jste rychle zjistili, že je skutečně velmi intuitivní a jednoduchý. Ovšem co když chcete více a nabídka editorů zdarma nestačí? Přinášíme vám přehled dalších možností.

Zaměstnanec nebo podnikatel: Kdy nechat práce a začít podnikat?

Zaměstnanec nebo podnikatel: Kdy nechat práce a začít podnikat?

Začít podnikat nebo zůstat v práci? S dobrým podnikatelským plánem je to těžká otázka. I když vám podnikání může přinést větší požitek i zisk, nemusí nutně znamenat dobrou volbu. Kdy uvažovat o podnikání na plný úvazek?

Index

Index