verze pro tisk

Krátkodobým pronájmem bytu můžete vydělávat i vy. Jak na to?

3. leden 2019

Možností, jak zvýšit příjem a zlepšit rozpočet, je celá řada. Můžete si najít druhou práci či brigádu, přeprodávat věci z Číny… anebo se věnovat krátkodobému pronájmu svého bytu. Že jeden takový máte a často zeje prázdnotou, protože jste jednou nohou na cestách? Výborně. Pak jste vhodným adeptem na registraci do Airbnb.

Krátkodobý pronájem není pro každého

Pronajímání bytu je přivýdělek (a pro mnohé regulérní výdělek), který si může zajistit každý majitel nemovitosti. Ve srovnání s klasickým dlouhodobým pronájmem navíc nabízí mnohé výhody: je flexibilnější (pronajímáte, jen když se vám to hodí) a v podstatě bez rizika (nemusíte řešit neplatiče).

Přirozeně se však musíte smířit i s určitými negativy. Krátkodobý pronájem nemovitosti je poměrně pracná záležitost. Chcete-li bytem či domem vydělávat zajímavé částky, budete se muset pronajímání aktivně věnovat – od správy profilu na Airbnb přes vstřícnou komunikaci s hosty až po okamžité řešení vzniklých problémů. Jinak si „pětihvězdičkové“ hodnocení nezasloužíte. A ruku na srdce – turisté hledající nocleh přes zprostředkovatelské platformy dovedou být velmi nároční. Perfektní recenze jsou proto základním předpokladem dlouhodobě úspěšného pronajímání.

Správce se o vše postará, vy jen počítáte peníze

Jak to dělají majitelé bytů, kteří na aktivity související s pronájmem nemají čas, případně se jim nechce cokoliv řešit? Spolupracují se specialisty, pro které je správa krátkodobého pronájmu náplní práce.

Bohatými zkušenostmi, více než patnácti tisíci přivítanými hosty a přes tři tisíce pětihvězdičkovými hodnoceními se chlubí tým odborníků z Letmeinn. Cena správy Airbnb pod jejich vedením není vysoká a výsledky vás ohromí. Klientům zvedají výdělky o desítky procent. Podrobnosti najdete na letmeinn.cz.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Investice do nemovitostí: Zaručený výnos bez rizika

Investice do nemovitostí: Zaručený výnos bez rizika

Investice do nemovitostí nemusí znamenat pronájem velkého rodinného domku či bytu ve velkém městě za miliony. Investovat do nemovitosti lze od 100 tisíc korun. Ukážeme vám jak investovat i jaké zhodnocení očekávat.

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

Možná to znáte i vy. Do výplaty vám zbývá ještě několik dnů a vy už nemůžete vyjít, případně potřebujete neodkladně uhradit platbu za určitý produkt nebo službu. Jedná se zajisté o velice nepříjemnou situaci, která však může mít překvapivě lehké východisko.

Investice do zlata: Bezpečný a jistý výnos

Investice do zlata: Bezpečný a jistý výnos

Najít na trhu investiční příležitost, která by pokryla inflaci a nabídla neomezený potenciál s historicky doručitelnou jistotu je téměř nemožné. Spolehněte se sami na sebe a investujte do zlaté budoucnosti.

Cena elektřiny roste: Jak ušetřit na účtech za elektřinu?

Cena elektřiny roste: Jak ušetřit na účtech za elektřinu?

I při rostoucích cenách energií lze ve většině rodin ušetřit. Možností je dokonce hned několik a ročně může být vaše peněženka až o několik tisíc bohatší. Co je pro to potřeba udělat?