verze pro tisk

Jak na efektivní monitoring firem? FIRMO.CZ je těžký kalibr!

3. srpen 2015

Hledáte způsob, jak v podnikání předejít existenčním problémům? V tom případě si „posviťte“ na své stávající i budoucí dodavatele, klienty a obchodní partnery. Protože je to právě spolupráce s nespolehlivými subjekty, která může váš byznys poslat ke dnu. Ne nadarmo se říká „důvěřuj, ale prověřuj“ - toto lidové moudro by zasloužilo vytesat do kamene. Otázkou je, jak se efektivně dostat ke všem důležitý údajům, aniž byste museli trávit dlouhé hodiny hledáním… My řešení známe – má podobu nového online nástroje, který sdružuje všechny volně dostupné zdroje informací a zároveň nabízí množství pokročilých funkcí. FIRMO.CZ vám ušetří čas a námahu.

Všechny informace na jednom místě

FIRMO.CZ funguje jako komplexní databáze, která obsahuje informace z mnoha zdrojů. V podstatě jde o obchodní a insolvenční rejstřík, registr živnostenského podnikání, veřejný seznam dlužníků a sbírku listin na jednom místě. Nechybí ani údaje o spolehlivosti plátců DPH, veřejných zakázkách nebo patentech a obchodních známkách.

Monitoring firem a osob už nemůže být jednodušší. Vzhledem k tomu, že se informace neustále mění, přijdou vám vhod pokročilé funkce v placeném režimu – unikátní automatický strážce vám pošle notifikaci o sebemenších změnách, které proběhly v rámci vámi sledovaných subjektů. Zároveň oceníte informace o propojenosti firem a osob, a to jak vazby mezi dvěma subjekty, tak i vzdálené vazby přes několik dalších subjektů. Jako praktický příklad uvádíme profil Třineckých železáren a.s.

Díky pravidelným aktualizacím budete vždy v obraze

V databázi je momentálně více než tři miliony subjektů. Každý týden proběhnou desítky tisíc změn údajů a FIRMO.CZ je neprodleně zaznamená. Aktualizace některých informací probíhá v rámci hodin, takže získáte perfektní přehled o všech novinkách.

Tip: V databázi najdete i známé osobnosti. Jak je na tom s důvěryhodností takový Zdeněk Pohlreich?

Chcete-li si vyhledávání vyzkoušet, neváhejte vyzkoušet časově omezený tarif trial. Ten zahrnuje i výše zmíněné pokročilé funkce – detailní zobrazení profilů, sledování subjektů či vyhledávání vazeb. Systém byl nastaven s ohledem na maximální přehlednost a intuitivní ovládání. Okamžitě se v něm zorientujete a stane se vašim každodenním pomocníkem.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Firemní databáze Albertina – důležitý nástroj k rozhodování v období po krizi

Předpovědi odborníků pro další vývoj ekonomiky nejsou právě optimistické. Aby se životní úroveň obyvatel opět zvýšila, nezbývá než oživit konkurenci na trzích zboží a služeb.

Pojistěte se na stáří: Penzijní nebo investiční připojištění?

Pojistěte se na stáří: Penzijní nebo investiční připojištění?

Začít spořit na stáří je vhodné co nejdříve. Ovšem kam spořit a u jaké společnosti? Máte nějaké jistoty? Je výhodnější penzijní pojištění se státním příspěvkem nebo kapitálové pojištění? Na tyto otázky známe odpověď.

Trading: Investování na osobní účet pro (ne)zkušené

Trading: Investování na osobní účet pro (ne)zkušené

Obchodování na burzovním, případně mimo burzovním trhu není jen pro obchodníky s mnohaletou zkušeností, vysokou školou a velkým finančním obnosem. Dnes můžete obchodovat i vy a to dokonce velmi konzervativně. Je jen na vás, zda chcete volné finanční prostředky vložit do rizikových aktiv či konzervat…

Poznejte seriózní půjčku podle charakteristik poskytovatele

Poznejte seriózní půjčku podle charakteristik poskytovatele

Nebankovní půjčky byly stvořeny, aby pomohly ve chvíli, kdy vás trápí nelichotivá finanční situace. Je úplně jedno, jestli si musíte půjčit na zaplacení složenek, na jídlo nebo třeba na dovolenou.