verze pro tisk

Grafická úprava fotek: Jak upravit obrázky snadno a rychle?

24. květen 2013

Upravit obrázek, vytvořit jednoduchý návod, retušovat či udělat výřez. Všechny tyto funkce potřebuje čas od času každý. Víme, jak snadno upravovat grafickou stránku vašich výtvorů a to bez nutnosti velkých investic či předchozích znalostí.

Úprava obrázků/fotek není náplní pouze grafiků či fotografů. Samozřejmě tito lidé ji plně ovládají a není problém je oslovit a zaplatit. Ovšem jednoduché úpravy zvládnete sami. Jednat se může o úpravu soukromých fotek až po vkládání šipek a popisků do obrázků (například pro podnikání).

Skitch: Jednoduché grafické úpravy zdarma

Skitch je dostupný pro počítače s Windows i OSX (Apple). Stáhnout si ho můžete i do chytrých telefonů a tabletů. Program je zdarma, chybět by neměl na žádném počítači. Ovládání je naprosto intuitivní. Pro vložení šipek (například do map, nebo do screenu z obrazovky – jako návod), písma, ořez či změnu velikosti (případně i dokreslení či vložení geometrických útvarů) naprosto ideální.

Zkušenosti

Osobně Skitch využívám a to především kvůli jeho jednoduchosti. Umím (minimálně základy s Photoshopem), ovšem některé úpravy mám ve Skitch rychleji, než se mi Photoshop zapne. Navíc na jednoduché úpravy je Photoshop jako bazuka na komára. Proč tedy nevyužít Skitch, který je extrémně jednoduchý, funkční a zdarma.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kvalitní webová prezentace i eshop snadno, rychle a bez starostí

Kvalitní webová prezentace i eshop snadno, rychle a bez starostí

Kdo není na internetu, jakoby vůbec nebyl. Ať se vám to líbí nebo ne, toto heslo v dnešní době platí dokonale. Pokud chcete něco prodávat a nabízet zákazníkům, ukazovat jim reference na svoje minulé projekty formou fotografických portfolií, prezentovat videa o své práci, nezbytně potřebujete kvalitn…

Grafický editor pro pokročilé: Když už Skitch nestačí

Grafický editor pro pokročilé: Když už Skitch nestačí

S editorem Skitch jsme vás již seznámili. Pokud jste si ho zdarma stáhli, určitě jste rychle zjistili, že je skutečně velmi intuitivní a jednoduchý. Ovšem co když chcete více a nabídka editorů zdarma nestačí? Přinášíme vám přehled dalších možností.

Index

Index

Proč kupovat zlaté mince a jak je poznat?

Proč kupovat zlaté mince a jak je poznat?

V nabídce obchodů, které se specializují na prodej drahých kovů, najdete krom jiného také zlaté mince. Aby mohly být označeny za investiční zlato, musí splňovat určitá zákonná kritéria. Zlaté mince je každopádně užitečné nakupovat, a to hned z několika důvodů.