verze pro tisk

Firmám se dnes stále více vyplácí virtuální sídlo. Známe důvody

13. březen 2015

Jakmile má firma sídlo na dobré adrese, dostává se téměř okamžitě do výhodnější situace oproti konkurenčním společnostem, jež sídlí někde na periferii města či dokonce v nějaké zapadlé vesničce. Přitom se nemusí jednat o skutečné, ale takzvané virtuální sídlo.

Sídlo firmy je určeno ze zákona. Každá společnost musí mít jasně definovanou adresu, kde funguje. V současné době je však možné si sjednat virtuální sídlo. Na adrese bude vaše firma legálně působit, ovšem v reálu budete podnikat či mít kancelář v jiném objektu, případně třeba i doma.

Získáte lukrativní adresu pro vaši firmu

Virtuální kanceláře a sídla vám pronajímatel poskytne na lukrativní adrese. A to je jeden z hlavních důvodů, proč byste o této možnosti měli přemýšlet. Jen se zamyslete, je pro sídlo společnosti Praha dobrým místem? Dá klient či obchodní partner přednost firmě, která sídlí v centru Prahy, nebo upřednostní spíše firmu, která je třeba z Krnova? Je jasné, že prim bude hrát první varianta. Navíc to není ani cenově nedostupné, jak si jistě mnozí z vás myslí.

Jako příklad uvedu společnost SCOTT & WEBER. Tato firma nabízí virtuální sídla ve velmi atraktivních lokalitách hlavního města. V její nabídce tak nechybí třeba pronájem kanceláří Praha 4 v Business Centru Budějovická alej, dále pak nabízí sídlo firmám na Praze 5 či Praze 1.

Za virtuální sídlo zaplatíte jen minimum peněz

Za běžný pronájem kanceláře a sídlo firmy byste na takovýchto místech zaplatili vysokou cenu. V případě virtuálního sídla ale platíte pouze zanedbatelný měsíční poplatek, který absolutně nemůže zatížit firemní finance.

V rámci virtuálního sídla získáte nejen kontaktní adresu pro svoji firmu, ale také spoustu doprovodných služeb. Namátkou jde o příjem a vyzvedávání pošty, využití centrálního telefonního čísla, nebo také službu telefonní operátorky. Firma SCOTT & WEBER vám navíc nabízí také praktické služby, mezi nimiž vyniká zejména možnost využití obchodního salonku přímo v objektu.

S virtuálním sídlem ušetříte a získáte dobrou pozici pro získávání nových klientů a obchodních partnerů. Vaší firmě to jedině prospěje.

Komerční sdělení

-gia-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Virtuální sídlo poskytne svobodu i diskrétnost

Virtuální sídlo poskytne svobodu i diskrétnost

Virtuální kancelář, chcete-li sídlo, je služba vhodná nejen pro začátečníky. Čím dál častěji této možnosti využívají i zkušení podnikatelé. Pronajímatel virtuálního sídla poskytuje svým klientům adresu za účelem zápisu do obchodního rejstříku.

Pojištění domácnosti a elektroniky: Známe cenu i využití

Pojištění domácnosti a elektroniky: Známe cenu i využití

Pojištění domácností a nově i elektroniky je v České republice velmi oblíbené. Nutno objektivně říci, že se jedná o velmi rozumné pojištění, které vás chrání před velkými nepříjemnostmi. Ovšem víte, kolik za takové pojištění zaplatíte?

Eshopy: Nejoblíbenější způsoby doručení

Eshopy: Nejoblíbenější způsoby doručení

Podnikání v oblasti eshopů vyžaduje závislost na zasilatelských společnostech. Který způsob odběru zboží je v současné době nejvíce oblíbený? Stále vede finančně náročná dobírka či ji nahrazují moderní způsoby?

Jak si vybrat účetní firmu?

Jak si vybrat účetní firmu?

Vedení účetnictví dělá mnoha firmám nemalé potíže. Není lehké se vyznat v neustále měnících se zákonech, které je třeba mít důkladně nastudované, abyste se nedostali do problémů. Pokud nejste v účetnictví zběhlí, je mnohdy lepší si najmout služby externí firmy, která vše potřebné vyřídí za vás. Víte…