verze pro tisk

Zlaté cihly: Prodej online

1. duben 2014

Možná si v tuto chvíli říkáte, že by bylo dobré investovat do zlata. Ano, právě nyní je ideální čas k pořízení zlata. Jeho cena se propadla, ovšem zde se, že zlato začíná opět růst.

Při včasném nákupu tak na investičním zlatu můžete v budoucnu i solidně vydělat, byť to není hlavní důvod, proč do něj své finanční prostředky vkládat. Tím hlavním cílem je především zabezpečení finančních prostředků a jejich ochrana před inflací. Nákup investičního zlata lze v dnešní době provést pohodlně, a to online přes internetový obchod golden-invest.cz.

Zmíněný e-shop patří společnosti Golden Invest a.s. Ta nabízí zlaté slitky, cihly a také zlaté mince v mnoha variantách. Nabídka je rozmanitá i co se týče gramáží. Svoji investici tak skrz tento portál může provést nejen velký investor, ale i vy, kteří patříte spíše do skupiny drobných střadatelů.

Průběh nákupu investičního zlata

Zlaté cihly a mince zakoupíte jednoduše tak, že si vyberete konkrétní produkt a vložíte jej do nákupního košíku. Poté vyplníte osobní údaje a také příslušné platební údaje. Následně provedete předběžnou platbu přes bankovní účet.

Ve chvíli, kdy tato platba dorazí na účet Golden Invest a.s., bude vypočítána na základě aktuálních cen zlata celková cena za váš nákup. V případě, že bude vyšší než suma, kterou jste zaslali, doplatíte stejným způsobem zbytek. V opačném případě vám naopak bude vrácen přeplatek.

Cena zlata je každý den trochu rozdílná, proto se nedá stanovit předem konkrétní suma, kterou zaplatíte. I tak je ale prodej zlata online velmi snadný a rychlý.

Výkup zlata

Pořízení zlaté cihličky nebo zlaté mince je dobrou investicí. Zajistíte si tak, že v budoucnu budete mít k dispozici finanční prostředky. Ve chvíli, kdy se vám to dle aktuální ceny bude hodit, nebo zkrátka budete potřebovat své peníze zpět, investiční zlato jednoduše prodáte. A to klidně i u společnosti Golden Invest a.s., která zajišťuje kromě prodeje také výkup zlata.

Zlato patří mezi investiční tipy, které doporučují i mnozí experti. Dá se tak očekávat, že zájem o něj poroste.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Proč kupovat zlaté mince a jak je poznat?

Proč kupovat zlaté mince a jak je poznat?

V nabídce obchodů, které se specializují na prodej drahých kovů, najdete krom jiného také zlaté mince. Aby mohly být označeny za investiční zlato, musí splňovat určitá zákonná kritéria. Zlaté mince je každopádně užitečné nakupovat, a to hned z několika důvodů.

Investice do zlata: Bezpečný a jistý výnos

Investice do zlata: Bezpečný a jistý výnos

Najít na trhu investiční příležitost, která by pokryla inflaci a nabídla neomezený potenciál s historicky doručitelnou jistotu je téměř nemožné. Spolehněte se sami na sebe a investujte do zlaté budoucnosti.

Poznejte seriózní půjčku podle charakteristik poskytovatele

Poznejte seriózní půjčku podle charakteristik poskytovatele

Nebankovní půjčky byly stvořeny, aby pomohly ve chvíli, kdy vás trápí nelichotivá finanční situace. Je úplně jedno, jestli si musíte půjčit na zaplacení složenek, na jídlo nebo třeba na dovolenou.

Sjednání hypotéky: Nyní ušetříte tisíce korun

Sjednání hypotéky: Nyní ušetříte tisíce korun

Už dlouho vám v hlavě vrtá myšlenka, že byste si pořídili nový byt, ale nemáte na to dostatek finančních prostředků? V dnešní době žádný problém. Pokud máte pravidelné a solidní příjmy ze zaměstnání či podnikatelské činnosti, požádejte si o hypotéku. V těchto týdnech mají hypotéky velmi výhodné podm…