verze pro tisk

Investice do nemovitostí: Zaručený výnos bez rizika

28. duben 2013

Investice do nemovitostí nemusí znamenat pronájem velkého rodinného domku či bytu ve velkém městě za miliony. Investovat do nemovitosti lze od 100 tisíc korun. Ukážeme vám jak investovat i jaké zhodnocení očekávat.

Garáže

Jedná se o relativně levné nemovitosti se zajímavým zhodnocením. Údržba je téměř nulová a výše pronájmu se tedy skoro rovná vašemu čistému výdělku. Vhodný způsob, jak uložit částku 100 000 Kč a případně více.

Cena garáže

Hlavním kritériem je lokalita. V menších městech seženete garáže za cenu od 100 000 Kč. V Praze můžete zaplatit až 300 000 Kč i více. Jak již bylo zmíněno, velmi záleží na lokalitě.

Výnosnost garáže

Za modelový příklad můžeme považovat cenu garáže 150 000 Kč a pronájem ve výši 1 000 Kč za měsíc. Kdyby naše garáž neměla připojenou elektřinu ani další poplatky, čistý zisk by ročně činil 8 %. To vám žádný spořicí účet ani jiný produkt s takovou jistotou jako garáž nenabídne.

Poptávka po garážích

Možná si myslíte, že garáže již nejsou v módě. Ovšem majitele bytů je často vyhledávají. Nejenom, že chtějí ochránit svoje auto, ale i uskladnit pneumatiky a další sezónní věci.

Další nemovitosti

Pokud garáž nabízí zisk 8 %, byt za 1,5 milionu by musel ročně generovat zisk 120 000 Kč. To znamená 10 000 korun měsíčně + energie, což je za takový byt nereálné.

Na trhu existují i další příležitosti a to především v nákupu luk, polí...

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Investice do zlata: Bezpečný a jistý výnos

Investice do zlata: Bezpečný a jistý výnos

Najít na trhu investiční příležitost, která by pokryla inflaci a nabídla neomezený potenciál s historicky doručitelnou jistotu je téměř nemožné. Spolehněte se sami na sebe a investujte do zlaté budoucnosti.

Dividendové akcie: Konzervativní investice s jasným výnosem

Dividendové akcie: Konzervativní investice s jasným výnosem

Investovat volné finanční prostředky lze hned do několika příležitostí. Mezi investice s nízkým rizikem a vysokým zhodnocením můžeme považovat české dividendová akcie. Jak je obchodovat a jaký slibují výnos?

Investice do automobilu: Jak koupit osobní automobil výhodně?

Investice do automobilu: Jak koupit osobní automobil výhodně?

Jakýkoliv hmotný i nehmotný nákup můžeme považovat za investici. Po zajištění bydlení řeší české domácnosti nejčastěji investici do dopravy – automobilu. Kde se dělají největší chyby a jak ušetřit desetitisíce?

Vyplatí se investice do stříbra: Co od stříbra očekávat

Vyplatí se investice do stříbra: Co od stříbra očekávat

Investic do zlata, akcií, stříbra, fondů, ropy a mnohých dalších je na seriózních i méně seriózních webech plno. Ovšem kde je pravda, je investice do stříbra skutečně výhodná?