verze pro tisk

Zlepšete si svou kvalifikaci studiem cizích jazyků

21. září 2015

Odmítají vás firmy v okamžiku, kdy se u nich ucházíte o zaměstnání? Jednou z příčin může být i vaše neznalost některého z cizích jazyků. Cizí řeč dnes u svých zaměstnanců vyžaduje značná část firem. Pokud si chcete zlepšit svoji kvalifikaci a tím pádem i zvýšit šanci na uplatnění na pracovním trhu, je na čase začít navštěvovat jazykovou školu.

Během 1 trimestru si osvojíte cizí jazyk na dobrou úroveň

Aqap – jazyková škola Plzeň nabízí ideální podmínky pro ty z vás, kteří si chtějí osvojit cizí jazyk, případně si prohloubit jeho znalosti. Výuka angličtiny v Plzni probíhá v městské části Lochotín, kde má škola zázemí. Moderní učebny nabízejí maximální pohodlí.

Samotný kurzy trvá celkem 11 týdnů, kdy každý týden absolvujete 2 vyučovací hodiny v délce 45 minut. K dispozici vám jsou zkušení lektoři i rodilí mluvčí, s nimiž budete konverzovat přímo v cizím jazyce. Důraz se stejně jako v případě kurzů pro děti, viz kupříkladu angličtina pro děti v Plzni, klade hlavně na mluvené slovo, čtení a psaní se začínáte učit až v momentě, kdy jste už schopni konverzovat. Jde o přirozený způsob výuky cizího jazyka. Aqap zajišťuje také kurzy němčiny v Plzni, a to pro dospělé i pro děti.

Malý počet studentů umožňuje intenzivní výuku

Mluvit začnete díky kurzu už od první hodiny. Během pár měsíců si pak budete moci říci, že ovládáte cizí řeč na solidní úrovni, s níž bude jistě váš zaměstnavatel spokojený. Kurzy probíhají v malých skupinkách 4 – 6 studentů, takže je výuka maximálně intenzivní. Dostanete tak prostor pro konverzaci. Není tomu tak, jak si asi pamatujete ze základní či střední školy, kde jeden lektor musel naráz učit 30 i více dětí.

Člověk, který chce něčeho ve své kariéře dosáhnout, by se měl vzdělávat po celý život, nehledě na věk. Pokud chcete investovat do své budoucnosti, naučte se cizí jazyky. Ve škole Aqap pro to najdete vynikající podmínky.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlá cesta k podnikání vede přes hotovou společnost

Rychlá cesta k podnikání vede přes hotovou společnost

Nejlepší řešení pro začínající podnikatelé, spočívá v pořízení hotové společnosti. Proč je tomu tak se pokusíme vysvětlit v následujících řádcích. Každý kdo chce s podnikáním začít, musí vyřídit mnoho věcí, které s podnikáním souvisí. Je tedy nutné oběhat úřady, vyplnit mnoho formulářů a hlavně na n…

Nebankovní půjčky, které lze získat i v hotovosti

Nebankovní půjčky, které lze získat i v hotovosti

U velké většiny půjček je standardem, že se jejich výplata realizuje prostřednictvím bezhotovostního bankovního převodu. Ne každému ale tento způsob vyhovuje a ne vždy je tato forma nejrychlejší. V tomto článku se podrobněji podíváme na hotovostní půjčky a představíme si několik společností, které t…