verze pro tisk

Profi CZ: Firma, která za vás vyřídí vymáhání pohledávek

26. duben 2016

Máte problémy s dlužníky, kteří nesplácejí včas a řádně dle sjednaných podmínek? Na vymáhání pohledávek nemusíte být sami, pomůže vám společnost Profi CZ.

Profi CZ je společností, která se na vymáhání pohledávek přímo specializuje. Za několik let své existence pomohla již řadě firem, které měly problémy se svými dlužníky.

Vymáhání dluhů probíhá s vysokou úspěšností

Hlavním důvodem, proč se na zmíněnou společnost obrátit, je efektivita. Při vymáhání pohledávek má vysokou úspěšnost. Je to zejména díky tomu, že se s každým dlužníkem svého klienta snaží jednat osobně, nikoliv pouze prostřednictvím elektronické pošty, dopisů či telefonátů.

Osobní přístup je léty prověřeným způsobem, který je maximálně účinný. Při osobním rozhovoru se většinou s dlužníkem dá najít řešení, které uspokojí obě strany. Nedojde pak k situaci, kdy by musel být podán návrh na exekuci.

Pomůže s exekucí i dražbou

V případě, že dlužník nadále nehodlá dostát svému závazku, je firma Profi CZ ochotna vám připravit návrh na exekuci. Zprostředkovává také následné dražby majetku a další záležitosti, kterou jsou s vymáháním pohledávek spojené.

Za vymáhání pohledávky si firma vždy účtuje poplatek. Jeho výše však závisí na samotné výši pohledávky. Nikdy ale neplatíte předem. Teprve až poté, co dojde k úspěšnému vymožení dluhu, případně k jeho odkoupení. Vždy tak máte jistotu, že na spolupráci neproděláte.

Zajistí i vymáhání neuhrazených faktur

Na Profi CZ se můžete obrátit i v případě, že vám dluží například jiná firma, protože neuhradila do dne splatnosti fakturu. Neuhrazené faktury jsou stále častějším problémem, s nímž se tuzemské firmy musejí potýkat. Účinným řešením, jak se jejich zaplacení domoci, je právě spolupráce s firmou Profi CZ, která má sídlo v Plzni.

Kontaktovat ji můžete osobně v jejím sídle, případně vyplněním formuláře na jejích webových stránkách. Na nich najdete i detailní informace o činnosti společnosti a způsobu vymáhání dluhů.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak si vybrat účetní firmu?

Jak si vybrat účetní firmu?

Vedení účetnictví dělá mnoha firmám nemalé potíže. Není lehké se vyznat v neustále měnících se zákonech, které je třeba mít důkladně nastudované, abyste se nedostali do problémů. Pokud nejste v účetnictví zběhlí, je mnohdy lepší si najmout služby externí firmy, která vše potřebné vyřídí za vás. Víte…

Firmám se dnes stále více vyplácí virtuální sídlo. Známe důvody

Firmám se dnes stále více vyplácí virtuální sídlo. Známe důvody

Jakmile má firma sídlo na dobré adrese, dostává se téměř okamžitě do výhodnější situace oproti konkurenčním společnostem, jež sídlí někde na periferii města či dokonce v nějaké zapadlé vesničce. Přitom se nemusí jednat o skutečné, ale takzvané virtuální sídlo.

GastroEvent.cz: Nejlepší catering pro firemní akce

GastroEvent.cz: Nejlepší catering pro firemní akce

Jako způsob prezentace vaší firmy je vhodné jednou za čas uspořádat firemní akci, na kterou pozvete své stálé i potenciální klienty, zaměstnance či dokonce širokou veřejnost. Díky tomu firma osloví nové lidi, dostane se více do povědomí, což se v budoucnu projeví ve vyšších ziscích. Na každé podobné…

Pět důvodů, proč si registrovat ochrannou známku

Pět důvodů, proč si registrovat ochrannou známku

Jako podnikatelé byste měli co nejlépe chránit své produkty, služby, ale třeba i logo společnosti tak, aby vás o to nepřipravil někdo jiný. Existuje minimálně 5 hlavních důvodů, proč si zajistit ochrannou známku.