verze pro tisk

Noví mobilní operátoři zlevní volání bez závazků: Předplacená karta s cenou tarifu

15. květen 2013

Revoluci v oblasti mobilních operátorů zřejmě zaregistroval každý. Ovšem ve stínu neomezených tarifů za zhruba 700 Kč jsou noví operátoři, kteří nabízejí výhodné ceny pro ty, kteří odmítají závazky a příliš nevolají. Plaťte jen za to, co potřebujete.

Předplacená sim karta

Trendem poslední doby je co nejvíce zákazníků převést na tarifní služby. V takovém případě platíte měsíční částku a každý měsíc vám přijde vyúčtování. Pokud přesáhnete vámi zvolený tarif, doplatíte. Pokud mobil celý měsíc nepoužijete, stejně měsíční částku (tarif) zaplatíte.

předplacenou kartou si dobíjíte kredit – sim kartu. A to kdy chcete a jak vysokou částkou chcete. Hlavním lákadlem tarifů byly nízké ceny, dnes to již neplatí.

Bleskmobil a Mobil.cz

Dva noví operátoři, kteří sice využívají sítí současných operátorů, ale nabízí výhodné ceny. Hlavní předností je výše zmíněná předplacená karta, kde platíte jen to, co skutečně využijete.

Porovnání cen

Bleskmobil

Cena za minutu 2,50 Kč
Cena za sms 1,50 Kč
Data: 100 MB na měsíc za 100 Kč

Mobil.cz

Cena za minutu 2,50 Kč
Cena za sms 1,50 Kč
Data: zdarma s dobitím

Navíc Mobil.cz dává odměnu za dobití, dobijte aspoň 200 Kč a na měsíc máte internet v mobilu s FUP 200 MB zdarma (po vyčerpání 200 MB se internet zpomalí, ale funguje dál, navíc do 200 MB se nezapočítávají stránky iDnes).

Nyní můžete s Mobil.cz za dobíjení 200 Kč za měsíc využívat psaní sms, případně i volání přes internet (pro chytré telefony přes Viber a další). Navíc máte například 50 sms a 50 minut volání do všech sítí (k tomu již zmíněný internet) za pouhých 200 Kč.

Na trh se připravuje i další hráč. Mělo by se jednat o ČEZ. Ceny jsou ovšem natolik nízké, že nepředpokládáme další revoluci. Pokud se nechcete vázat smlouvou, využijte některého z nových operátorů.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vyplatí se investice do stříbra: Co od stříbra očekávat

Vyplatí se investice do stříbra: Co od stříbra očekávat

Investic do zlata, akcií, stříbra, fondů, ropy a mnohých dalších je na seriózních i méně seriózních webech plno. Ovšem kde je pravda, je investice do stříbra skutečně výhodná?

Investiční zlato: Příležitost k nákupu přetrvává

Investiční zlato: Příležitost k nákupu přetrvává

O výhodné ceně zlata jsme vás již informovali. Pokud jste zlato nestihli koupit, nezoufejte, příležitost, respektive nízká cena přetrvává. Investujte do zlata po propadu ceny.

Konsolidace půjček: Pro koho je konsolidace vhodná?

Konsolidace půjček: Pro koho je konsolidace vhodná?

Konsolidace je často označována jako jediný rozumný způsob v případě více půjček/úvěrů. Ovšem do jaké míry je konsolidace reklamním tahem a v jakém případě se skutečně vyplatí? Víme, pro koho je konsolidace vhodná.

Úrazové pojištění: Nutnost každého podnikatele

Úrazové pojištění: Nutnost každého podnikatele

Úrazové pojištění by mělo patřit do základního zajištění nejen podnikatelů. Nenechte se oklamat finančními poradci a pojistěte se na to, co skutečně potřebujete. Nespoléhejte se, že vše půjde dle vašeho plánu.