verze pro tisk

GastroEvent.cz: Nejlepší catering pro firemní akce

31. leden 2016

Jako způsob prezentace vaší firmy je vhodné jednou za čas uspořádat firemní akci, na kterou pozvete své stálé i potenciální klienty, zaměstnance či dokonce širokou veřejnost. Díky tomu firma osloví nové lidi, dostane se více do povědomí, což se v budoucnu projeví ve vyšších ziscích. Na každé podobné akci je však zapotřebí dbát na kvalitu občerstvení. Služby v této oblasti nabízí společnost GastroEvent.cz – Catering Plzeň.

Profesionální služby – hlavní krédo společnosti

Cateringové služby v Plzni zajišťuje GastroEvent na vysoké úrovni. Té dosahuje především profesionálním přístupem. Mám tím na mysli zejména fakt, že veškeré občerstvení dodává v nejvyšší kvalitě. V nabídce, kterou najdete přímo na webových stránkách společnosti, najdete příklady několika menu, z nichž si můžete vybírat. Firma ale v případě vašeho přání vytvoří i jiná menu na míru.

GastroEvent.cz zajišťuje nejen přípravu a dodání občerstvení, ale i jeho podávání a prezentaci během firemních akcí. Vy se tak během události můžete zcela věnovat jiným záležitostem, občerstvení přenecháte na skutečných odbornících a vyškoleném personálu, který má s podobnými akcemi dlouholeté zkušenosti.

Firma pomůže s rauty i bufety

GastroEvent.cz pořádá také klasické rauty v Plzni, případně i v jiných částech České republiky. Dále nabízí možnost zajištění občerstvení formou bufetu, kdy se každý host občerstvuje sám u předem připravených bufetových stolů.

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Firemní databáze Albertina – důležitý nástroj k rozhodování v období po krizi

Předpovědi odborníků pro další vývoj ekonomiky nejsou právě optimistické. Aby se životní úroveň obyvatel opět zvýšila, nezbývá než oživit konkurenci na trzích zboží a služeb.

Trading: Investování na osobní účet pro (ne)zkušené

Trading: Investování na osobní účet pro (ne)zkušené

Obchodování na burzovním, případně mimo burzovním trhu není jen pro obchodníky s mnohaletou zkušeností, vysokou školou a velkým finančním obnosem. Dnes můžete obchodovat i vy a to dokonce velmi konzervativně. Je jen na vás, zda chcete volné finanční prostředky vložit do rizikových aktiv či konzervat…

Sjednání hypotéky: Nyní ušetříte tisíce korun

Sjednání hypotéky: Nyní ušetříte tisíce korun

Už dlouho vám v hlavě vrtá myšlenka, že byste si pořídili nový byt, ale nemáte na to dostatek finančních prostředků? V dnešní době žádný problém. Pokud máte pravidelné a solidní příjmy ze zaměstnání či podnikatelské činnosti, požádejte si o hypotéku. V těchto týdnech mají hypotéky velmi výhodné podm…

Firmám se dnes stále více vyplácí virtuální sídlo. Známe důvody

Firmám se dnes stále více vyplácí virtuální sídlo. Známe důvody

Jakmile má firma sídlo na dobré adrese, dostává se téměř okamžitě do výhodnější situace oproti konkurenčním společnostem, jež sídlí někde na periferii města či dokonce v nějaké zapadlé vesničce. Přitom se nemusí jednat o skutečné, ale takzvané virtuální sídlo.