verze pro tisk

Firemní databáze Albertina – důležitý nástroj k rozhodování v období po krizi

13. prosinec 2014

Předpovědi odborníků pro další vývoj ekonomiky nejsou právě optimistické. Aby se životní úroveň obyvatel opět zvýšila, nezbývá než oživit konkurenci na trzích zboží a služeb.

Jenže, jak na to? Jak rychle zjistit, s kým spolupracovat? Na koho se spolehnout? Které firmy nemají výkazy plné červených čísel?

Na všechny tyto otázky i mnohé další odpovídá pravidelně aktualizovaná databáze firem Albertina. Představíme si stručně její výhody:

  • Pro velké a střední firmy – analýza obchodního prostředí a minimalizace rizika při transakcích, vytipování nových klientů, prověření potenciálních partnerů, jejich platebního chování, dluhů, monitoring nespolehlivých plátců DPH, zjištění vlastnictví nemovitostí, údajů z finanční závěrky a mnoha dalších.
  • Pro malé společnosti a živnostníky – získání nových zákazníků a informací o konkurenci, nezbytných pro rozjezd nebo obnovení úspěšného podnikání.

Zajímá vás, jak k těmto důležitým údajům získat přístup?

Je to snadné. Firemní databáze Albertina zakoupíte v e-shopu společnosti Bisnode, na DVD s přehledným ovládacím softwarem. Vybrat si je můžete v celcích nebo levněji podle rozmanitých odvětví.

Prohlédněte si jednotlivé kategorie e-shopu:

  • Finanční monitoring – slouží především k prověřování obchodních partnerů a k prevenci řešení pohledávek. Jistě chcete mít do budoucna zákazníky, kteří kupují a také platí. Bohužel to není vždy samozřejmost, ale software Preventor, monitorující vaše obchodní partnery, případně používání ochranných etiket na faktury, vám v této problematice velmi pomůže.
  • Databáze firem – obsahují miliony ověřených kontaktů pro správně cílené marketingové kampaně. Naleznete zde komplexní firemní databáze Albertina, specializované soubory Lékaři a lékárny, Obce, Realitní kanceláře, Manažeři velkých firem České republiky, Reklamní agentury a tiskárny, Doprava, Stavebnictví, Zemědělství, Mateřské, Základní, Střední školy a řadu dalších.
  • Analytické studie odvětví – pro poznání konkurence, například v automobilovém, elektrotechnickém průmyslu, hutnictví a slévárenství, energetice či potravinářství.
  • Certifikace ekonomické kondice – i vy můžete figurovat v exkluzivní kategorii společností, které se vyznačují seriózností, solventností, spolehlivostí a dynamikou.

E-shop Bisnode nabízí ještě kategorie Nové zboží a Všechno zboží – souhrn položek. Samotný nákup je zde snadný, podobný jako v ostatních internetových obchodech.

Získáte náskok díky informacím

S firemními databázemi Albertina i dalšími produkty se v bouřlivé ekonomické realitě budete pohybovat mnohem lépe a bezpečněji.

Za mnoho spokojených uživatelů se vyjádřili například zástupci firmy Richter + Frenzel: „Databázi firem a institucí Albertina používáme již několik let a jsme s ní velice spokojeni. Oceňujeme zejména členění společností dle oborů podnikání, obratu, zisku, velikosti, stability a platební morálky jednotlivých firem.“

Komerční sdělení

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

GastroEvent.cz: Nejlepší catering pro firemní akce

GastroEvent.cz: Nejlepší catering pro firemní akce

Jako způsob prezentace vaší firmy je vhodné jednou za čas uspořádat firemní akci, na kterou pozvete své stálé i potenciální klienty, zaměstnance či dokonce širokou veřejnost. Díky tomu firma osloví nové lidi, dostane se více do povědomí, což se v budoucnu projeví ve vyšších ziscích. Na každé podobné…

Dividendové akcie: Konzervativní investice s jasným výnosem

Dividendové akcie: Konzervativní investice s jasným výnosem

Investovat volné finanční prostředky lze hned do několika příležitostí. Mezi investice s nízkým rizikem a vysokým zhodnocením můžeme považovat české dividendová akcie. Jak je obchodovat a jaký slibují výnos?

Jak na efektivní monitoring firem? FIRMO.CZ je těžký kalibr!

Jak na efektivní monitoring firem? FIRMO.CZ je těžký kalibr!

Hledáte způsob, jak v podnikání předejít existenčním problémům? V tom případě si „posviťte“ na své stávající i budoucí dodavatele, klienty a obchodní partnery. Protože je to právě spolupráce s nespolehlivými subjekty, která může váš byznys poslat ke dnu. Ne nadarmo se říká „důvěřuj, ale prověřuj“ - …

Proč kupovat zlaté mince a jak je poznat?

Proč kupovat zlaté mince a jak je poznat?

V nabídce obchodů, které se specializují na prodej drahých kovů, najdete krom jiného také zlaté mince. Aby mohly být označeny za investiční zlato, musí splňovat určitá zákonná kritéria. Zlaté mince je každopádně užitečné nakupovat, a to hned z několika důvodů.