verze pro tisk

Sjednání hypotéky: Nyní ušetříte tisíce korun

30. leden 2015

Už dlouho vám v hlavě vrtá myšlenka, že byste si pořídili nový byt, ale nemáte na to dostatek finančních prostředků? V dnešní době žádný problém. Pokud máte pravidelné a solidní příjmy ze zaměstnání či podnikatelské činnosti, požádejte si o hypotéku. V těchto týdnech mají hypotéky velmi výhodné podmínky.

Hypotéka není výhodná? To je mýtus

Domníváte se, že hypotéka není výhodná? Pak vás velmi rychle vyvedu z omylu. Právě v této době ji totiž sjednáte s rekordně nízkou úrokovou sazbou, která u vybraných bankovních ústavů dokonce klesá pod magickou hranici 2 procent.

K úspoře peněz stačí jen pár kroků

K tomu, abyste skutečně dosáhli na takto levnou hypotéku, je ale zapotřebí udělat pár úkonů. Především je potřeba zjistit, jaká banka vám tyto úroky může nabídnout, respektive za jakých podmínek.

Ušetříte i čas při sjednání

Nejjednodušším způsobem, jak zjistit, které hypotéky jsou pro vás nejvýhodnější, je využití hypoteční kalkulačky. Ta srovnává nabídky jednotlivých bank podle toho, jaká kritéria do ní zadáte. Záleží tak například na to, zda chcete splácet hypotéku 10, 20 nebo více let, případně jak vysoké splátky si můžete vzhledem ke svým příjmům dovolit.

S pomocí hypoteční kalkulačky se tedy dozvíte, u které banky vás hypotéka vyjde nejlevněji. A co dělat poté? Můžete se buď do této banky vydat osobně, nebo o hypotéku zažádat jednoduše online. Kvalitní portály, jejichž součástí jsou online kalkulátory, spolupracují s bankami, takže na nich rovnou můžete zažádat o konkrétní hypotéku. Na základě zaslaného formuláře se vám pak ozve sama banka a domluví se s vámi na detailech dalšího postupu.

Tak co, stále nevěříte, že hypotéka může být výhodná. Vězte, že právě nyní nastává ta nejlepší doba pro její vyřízení. Můžete ušetřit tisíce korun ročně. Kdo ví, za pár měsíců mohou úrokové sazby opět vzrůst a vám pak zbudou oči pro pláč.

Komerční sdělení

-sov-

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéky pod 3 %: Nejvýhodnější hypotéky

Hypotéky pod 3 %: Nejvýhodnější hypotéky

Půjčka na bydlení již nemůže být výhodnější. Pokud plánujete koupi, případně stavbu domu, není na co čekat. Úrok hypoték již nemá kam klesat. Víme, které hypotéky jsou nejvýhodnější.

Jak ušetřit tisíce za elektřinu: Úsporné žárovky a energetické skupiny

Jak ušetřit tisíce za elektřinu: Úsporné žárovky a energetické skupiny

Úsporné žárovky jsou drahé. Investice do úsporných žárovek se nevyplatí. Jedná se jen o reklamní tah. Špatně svítí. Přesně tak zní názor mnoha rodin. Jaká je realita? Přinášíme vám objektivní hodnocení.

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

Půjčky před výplatou lze využít k nižším neodkladným investicím

Možná to znáte i vy. Do výplaty vám zbývá ještě několik dnů a vy už nemůžete vyjít, případně potřebujete neodkladně uhradit platbu za určitý produkt nebo službu. Jedná se zajisté o velice nepříjemnou situaci, která však může mít překvapivě lehké východisko.

Investice do nemovitostí: Zaručený výnos bez rizika

Investice do nemovitostí: Zaručený výnos bez rizika

Investice do nemovitostí nemusí znamenat pronájem velkého rodinného domku či bytu ve velkém městě za miliony. Investovat do nemovitosti lze od 100 tisíc korun. Ukážeme vám jak investovat i jaké zhodnocení očekávat.






„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich